Tempa Pano’nun eğitim faaliyetleri ile sektöre katkısı devam etmekte

Tempa Pano olarak, kurulduğumuz dönemden bu yana, yenilikçi ve kaliteli ürünlerde ki liderliğimizi devam ettirebilmemizin Eğitimden geçtiğinin bilincindeyiz.  Firmamız, yetkili satıcılarımız ve çözüm ortaklarımız ile birlikte; Daha güvenli, kaliteli ve kolay kullanım sunan ürünlerimiz ışığında, Sektöre katkı sağlayabilmek her zaman en büyük arzumuz oldu. Bu motivasyon ile yürütmekte olduğumuz eğitim faaliyetlerimiz sonrası, katılımcılarımızdan da olumlu geri bildirimler almaktayız. Tempa Grup olarak; kaliteli ürün üretmek ve koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak kadar, bu ürünlerin daha iyi anlaşılabilmesi için Eğitime verdiğimiz önem de devam edecektir.

Yetkili Satıcımız OSKON firmasının eğitim ile ilgili görüşleri

Serkan SEVİMLİ / Sakarya Bölge Satış Müdürü
Eğitim aldığımız konularda; Bahadır Bey’in anlatım sunumu ve konular ile ilgili detaylı anlatımı bizleri pano satış konusunda heyecanlandırdığını düşünüyorum.  Pano ve pano tiplerini sunum odasında görsel olarak inceleme fırsatı bulduk. Ayrıca panonun üretimini de yerinde ve detayları ile görmemizin, hem Teknolojik hem de Avantajlarını bilmemiz açısından faydalı olduğunu düşünüyorum.
Engin SALTAŞ / Trakya Bölge Müdürü
Bahadır Bey’in akıcı anlatımı ve konular içerisinde bizlerinde bulunmasını sağlamasının, öğreticilik ve akılda kalıcılık seviyesini arttırdığını düşünüyorum. Detayını çok bilmediğimiz pano tiplerini ve ürün gamını sunum odasında incelememiz, bu panolarla ilgili rakiplere göre avantajlarımızı öğrenmemiz açısından çok faydalı oldu. Ayrıca fabrikada ki üretim detayları ve teknolojik avantajların bize de anlatılması, müşterilerimize ürünü daha iyi tanıtma noktasında fayda sağlayacaktır.